5. Egbert de Bock

Egbert de Bock (1921)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Egbert de BÖCK

Schilder, graficus, tekenaar, beeldhouwer

Geboren te Amsterdam in 1921.

Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Egbert de Bock - Zeefdruk - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd25-04-2021 om 19:37

Jaartal1988
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst