Eliza Kopec - High in the sky

Eliza Kopec - High in the sky kopen? Bied vanaf 65!
Eliza Kopec - High in the sky kopen? Bied vanaf 65!Eliza Kopec - High in the sky kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
  • Eliza Kopec (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Fraaie kleurenets van Eliza Kopec.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Eliza Kopec (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
80 cm
53 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:21
Eindtijd:29-05-2022 om 21:16
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland