Elizabeth de Vaal - (De schrijver)

Elizabeth de Vaal - (De schrijver) kopen? Bied vanaf 50!
Elizabeth de Vaal - (De schrijver) kopen? Bied vanaf 50!Elizabeth de Vaal - (De schrijver) kopen? Bied vanaf 50!Elizabeth de Vaal - (De schrijver) kopen? Bied vanaf 50!Elizabeth de Vaal - (De schrijver) kopen? Bied vanaf 50!
  • Elizabeth de Vaal (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 27-100
• signatuur en datering r.o. (met potlood): E d      V 1988

• opschrift l.o. (met potlood): 27/100

    Opmerkingen

    De prent is tot stand gekomen als opdracht.       van het Provinciaal bestuur van Utrecht.
     Behoort bij gedicht van M. Nijhoff 'De.                  Schrijver', cat. p. 17.
      Uitvoering: Bo Jonker, Grafisch Atelier.                 Utrecht, 1988.
Kunst werk de Litho zelf is in goede staat.
De houten lijst is ligt beschadigt.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sprundel, Nederland

Elizabeth de Vaal (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Pedrokonijn
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
95.5 cm
81 cm
75 cm
55 cm