Elizabeth de Vaal - Gele auto

Elizabeth de Vaal - Gele auto kopen? Bied vanaf 45!
Elizabeth de Vaal - Gele auto kopen? Bied vanaf 45!Elizabeth de Vaal - Gele auto kopen? Bied vanaf 45!
  • Elizabeth de Vaal (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
De Gele auto van Elizabeth de Vaal (1950).
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Tijdens de pandemie kunnen wij uw aankopen veilig en geklimatiseerd opslaan.

Elizabeth de Vaal (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
65 cm
50 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:31
Eindtijd:02-10-2022 om 21:09
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland