Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd

Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Ellen Meuwese - 3 Zeefdrukken van de kippenserie - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
  • Ellen Meuwese (1948)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
Lijst31 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft 3 vrolijke kip schilderijtjes uit 2000.

De schilderijtjes zitten in een lijst - 2 in identieke dunne zwarte lijstjes en 1 in een wissellijst.

Alle drie gesigneerd en de vermelding 2000.

Ellen Meuwese (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
21 cm
31 cm
20 cm
28 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-05-2020 om 10:13
Eindtijd:15-05-2020 om 19:25

Biedingen (1):

krisstala
15 mei / 11:46
€ 35