Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, geliefd werk van Ellen Meuwese uit 1998. Gemengde techniek (gouache, pastelkrijt) op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 63cm x 45cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-10-2018 om 17:13 |
Eindtijd | 1-11-2018 om 13:48 |