Ellen Meuwese - Zeefdruk, Kippen - Ingelijst - Verkocht

Ellen Meuwese - Zeefdruk, Kippen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ellen Meuwese - Zeefdruk, Kippen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Ellen Meuwese - Zeefdruk, Kippen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Ellen Meuwese - Zeefdruk, Kippen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Ellen Meuwese (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen64.5 cm x 45.5 cm (h x b)
Lijst83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/60

Het werk zelf is in zeer goede staat. Meerdere stofjes/vuiltjes achter het glas en enkele krasjes in de glasplaat.

Ellen Meuwese (1948)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (252)

30070 verkochte items
63 cm
83 cm
45.5 cm
64.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 16:40
Eindtijd:01-03-2020 om 20:38
Biedingen (5)
Debz
01 mrt. / 20:30
€ 40
Ditmagvast
01 mrt. / 20:30
€ 35
Ditmagvast
21 feb. / 20:00
€ 30
SjoerdHW
21 feb. / 20:00
€ 25
Ditmagvast
18 feb. / 08:26
€ 20