Ellen van Toor - Verdronken vogel - Verkocht

Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!

Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!Ellen van Toor - Verdronken vogel kopen? Bied vanaf 45!
  • Ellen van Toor (1958)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1998
Techniek Gemengde Techniek
Drager Karton
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vis en vogel zijn vaak terugkerende elementen in het werk van de kort geleden overleden kunstenares Ellen van Toor (1958-2025). De techniek die ze toepaste in haar werk was een unieke combinatie van grafiek en collage.  In deze collage verwerkte ze stukken textiel, bladmuziek en twee vogelveren. Linksonder voorzien van jaartal ('98) en de titel in potlood.
Zeer lichte verkleuring passe-partout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Halfweg, Nederland