Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne

Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne kopen? Bied vanaf 150!
Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne kopen? Bied vanaf 150!Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne kopen? Bied vanaf 150!Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne kopen? Bied vanaf 150!Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne kopen? Bied vanaf 150!Elmar Gille - Herinnering aan Cezanne kopen? Bied vanaf 150!
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 56 cm (h x b)
Lijst73 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/35
Werk is in prima staat! Lijst heel licht beschadigd.

Elmar Gille (1947-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Jvberkel

Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
79 cm
73 cm
56 cm
48 cm
Starttijd:02-10-2022 om 12:27
Eindtijd:11-10-2022 om 21:03
Openingsbod € 150
ObjectlocatieEindhoven ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie