Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard
Omschrijving
Emanuel Samson van Beever (1876-1912)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Ets/Aquatint
Drager
Papier
Stijl
Realistisch
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
34.5 x 31.6 cm (h x b)
Incl. lijst
57 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
De kunstschilder Emanuel Samson van Beever (1876-1912) begon al jong met schilderen. Kort na 1900 ging hij in Blaricum wonen. Hij was een bewonderaar van Breitner en Israels. Hij leidde een eenzaam en wat tragisch leven en overleed op 36-jarige leeftijd. Van Beever behoort tot de Larense school.
Kleurenets, aquatint. Boereninterieur, vrouw bij haard.
Rechtsonder gesigneerd, linksonder het nummer, 111 (zie foto’s).
Mooi ingelijst achter glas. Datzelfde glas maakt fotograferen lastig. Voor een goede indruk één foto geleend van internet.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groet, Nederland
Tot 5 kg.
€ 7,50
Naar België
€ 12,50
€ 12,50
Europese Unie
€ 17,50