Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard

Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!
Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!Emanuel Samson van Beever - Boereninterieur, vrouw bij haard kopen? Bied vanaf 45!
  • Emanuel Samson van Beever (1876-1912)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34.5 x 31.6 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De kunstschilder Emanuel Samson van Beever (1876-1912) begon al jong met schilderen. Kort na 1900 ging hij in Blaricum wonen. Hij was een bewonderaar van Breitner en Israels. Hij leidde een eenzaam en wat tragisch leven en overleed op 36-jarige leeftijd. Van Beever behoort tot de Larense school.

Kleurenets, aquatint. Boereninterieur, vrouw bij haard.

Rechtsonder gesigneerd, linksonder het nummer, 111 (zie foto’s).

Mooi ingelijst achter glas. Datzelfde glas maakt fotograferen lastig. Voor een goede indruk één foto geleend van internet.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groet, Nederland
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50