Bloemstilleven geschilderd door Emanuel van der Ven.
Werk bevat een gat in het doek zie foto en waarschijnlijk een gerestaureerd gat (zie foto).
Met de handgesigneerd rechtsonderin met E. van der Ven
Het werk kan verzonden worden, ik geef de voorkeur om het werk te komen ophalen i.v.m. de kwetsbaarheid bij verzenden.
Beschadigd
Er zit een gat in het canvas doek.
Er lijkt een ander gat gerestaureerd te zijn. Op voorzijde zichtbaar, aan de achterzijde niet.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00