Emo Verkerk - Dante - Verkocht

Emo Verkerk - Dante kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Emo Verkerk - Dante kopen? Bied vanaf 25!Emo Verkerk - Dante kopen? Bied vanaf 25!
  • Emo Verkerk (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage: 100 ex
Emo Verkerk
Zeefdruk uit de portfolio 10 jaar later
Drukker; Zeger Reijers
Binnen Nederland € 11,00

Emo Verkerk (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
2978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
62 cm
90 cm