Enno Brokke - Paard met riet

Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!
Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!Enno Brokke - Paard met riet kopen? Bied vanaf 35!
  • Enno Brokke (1919-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1944
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen11.0 cm x 9.3 cm (h x b)
Passe-partout48.0 cm x 32.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1 van 20
Mooie ets op geschept papier van Enno Brokke. Ets nr. 1 van 20. Rechtsonder met potlood gesigneerd.

Enno Brokke (1919-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ca-Art
FA. (1)

Lid sinds 2020
29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
32.1 cm
48 cm
9.3 cm
11 cm
Sluit over 7d 19u 6m 16s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieZeist,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 16:44
Eindtijd:05-02-2023 om 22:38