Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei

Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei kopen? Bied vanaf 1000!
Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei kopen? Bied vanaf 1000!Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei kopen? Bied vanaf 1000!Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei kopen? Bied vanaf 1000!Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei kopen? Bied vanaf 1000!
  • Erasmus van Dulmen Krumpelman (1897-1987)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
Lijst72 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een groepje kinderen wandelt door een Drents landschap, op de achtergrond links staat een boerderij. Het houten passe-partout is deels over de handtekening van de kunstenaar geplaatst (maar zijn achternicht bevestigde ons nogmaals de authenticiteit van het werk).

Deze aquarel is al tientallen jaren in de familie en is vermoedelijk rechtstreeks gekocht van de kunstenaar met wie vriendschappelijke banden onderhielden werden. Het werk in ingelijst in een houten lijst en een houten passe partout, beide origineel.

Starttijd:06-06-2022 om 15:59
Eindtijd:19-06-2022 om 22:34
Openingsbod € 1000
ObjectlocatieHoogezand,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie