Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Hoi, Tijdje opgeslagen, momenteel hangt het weer aan de muur. Eric toebosh. Werk uit 1990 Venlo, Banaan deel , gesigneerd door hem persoonlijk. Dit was tijdens de zomer parkfeesten te Venlo. Deze is compleet. Goede uitvoering. Hij is in bezit al vanaf die tijd. Wegens omstandigheden gaat hij nu geveild worden. Een mooie kans voor liefhebbers! | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venray, Nederland |
Starttijd | 27-1-2022 om 21:55 |
Eindtijd | 10-2-2022 om 22:00 |
Objectlocatie | Venray, Nederland |