Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994
Anneke Peereboom - Olieverf op doek, Hoe ver is het? - Ingelijst
Corneille - ingelijste litho - 1963
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Achterzijde zichtbaar dat het werk is opgeplakt geweest (plakband) Voorzijde volledig gaaf. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | MAARSSEN, Nederland |
Starttijd | 19-4-2024 om 15:17 |
Eindtijd | 3-5-2024 om 22:52 |