Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 - Verkocht

Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!Erich Buchholz - Handgesigneerde collage in boekje - 1965 kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Erich Buchholz (1891-1972)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgesigneerde collage van Erich Buchholz uit 1965. Het werk zit in een boekje, waar nog twee andere werken van de kunstenaar inzitten.
Afmetingen blad: H22.5 x b22,5 cm.
Het werk is links onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Erich Buchholz was een Duitse kunstenaar in de schilder- en prentkunst. Hij was een centrale figuur in de ontwikkeling van niet-objectieve of concrete kunst in Berlijn tussen 1918 en 1924.

In goede staat

Erich Buchholz (1891-1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
22.5 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 517,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-02-2020 om 18:44
Eindtijd:24-02-2020 om 19:02
jams
21 feb. / 12:26
€ 450