Erich Wichmann - Totale abstractie

Erich Wichmann - Totale abstractie kopen? Bied vanaf 100!
Erich Wichmann - Totale abstractie kopen? Bied vanaf 100!Erich Wichmann - Totale abstractie kopen? Bied vanaf 100!
  • Erich Wichmann (1890-1929)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1919
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 26 x 16 cm (h x b)
Passe-partout 40 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Erich Wichmann. een van de meest controversiële (Utrechtse) kunstenaars uit de vorige eeuw.
Deze litho is gedateerd 1919 en voorzien van het monogram van de kunstenaar in de druk van de litho meegenomen.
geen aanmerkingen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Erich Wichmann (1890-1929)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
597 verkochte items
Alle items (15)
28 cm
40 cm
16 cm
26 cm