| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2012 |
| Techniek | Giclée |
| Drager | Textiel |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 300 |
- Laatste keer aangeboden ! -
Ernst Fuchs - Uta Rückenakt
Giclée op canvas
2012
Handgesigneerd en genummerd
Oplage: 300 + 30 e.a.
Afmetingen beeld: 54,5 x 38 cm
Afmetingen canvas: 61 x 45 cm
In perfecte staat
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Landen, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||