Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie en gedetailleerde ets in uitstekende staat, in originele lijst achter glas.
Omschrijving L.O. in potlood: 'Achter .. bij Gouda'
R.O. in potlood gesigneerd.
Ets afmeting (hxb) = 18,5 x 28,5 cm
Lijst afmeting (hxb) 38 x 48 cm
Verzend- en verpakkingskosten € 15,--
Starttijd | 10-3-2013 om 15:04 |
Eindtijd | 17-3-2013 om 15:04 |