Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd - Verkocht

Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Eugenie Dammer - GROTE (70x100cm) abstracte Zeefdruk "Compositie 1988" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
  • Eugenie Dammer (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve (d')Artiste exemplaar
  • Eugénie Dammer (Eindhoven, 1950)

Niet voetstoots aannemen, maar kijken voorbij wat ‘vaststaat’. Nieuwe inzichten komen aan de oppervlakte door vaste kaders los te laten en verder te kijken dan datgene wat voor stellig wordt ervaren. Dat de dingen zijn zoals ze zijn is voor mij niet onomstotelijk waar.«In beslechten van barrières schuilt de pijn van het zoeken. De bevrijding is te vinden voorbij de horizon van de menselijke geest.»De fragiele haarscheurtjes in onze veronderstelde werkelijkheid zijn de brug naar ‘andere’ gezichtspunten: nieuwe openingen, bewegingen en interpretaties, ontworsteld aan wat voor wáár wordt gehouden. Dit uitgangspunt vormt voor mij tevens de essentie van mijn zoektocht. Deze vertaalt zich in krachtige, trefzekere streken op het canvas waarbij de lijn als leidraad een dominante rol speelt. De thema’s waar ik mij mee bezig houd, vragen om een buigzame benadering.De laatste jaren maakte mijn werk een bepalende ontwikkeling door. Na lange tijd abstract gewerkt te hebben, is de nadruk op een figuratieve verbeelding komen te liggen. Los van de uiteindelijke vorm, waarin mijn schilderijen verslag doen van mijn persoonlijke werkproces, zijn zij in toenemende mate ook in hun opbouw ‘leesbaar’ .
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Eugenie Dammer (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3833 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
100 cm
70 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd28-2-2023 om 21:34
Eindtijd16-4-2023 om 20:11
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken