Ewerdt Hilgemann - zonder titel - Verkocht

Ewerdt Hilgemann - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Ewerdt Hilgemann (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekPreeg/Blinddruk
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai minimalistisch werk van Ewerdt Hilgemann (1938). Gerild papier.  Uitgebracht door Badhuis in Gorinchem.   Het werk is al wel op leeftijd maar in goede conditie. Gesigneerd aan de achterkant door de kunstenaar. Verso gesigneerd!
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ewerdt Hilgemann (1938)

Duits DuitsNederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 15:22
Eindtijd:05-12-2022 om 19:35
Biedingen (13)
Smoke
05 dec. / 19:29
€ 185
mart123
05 dec. / 19:24
€ 175
Smoke
05 dec. / 19:19
€ 165
Onnosin
05 dec. / 19:19
€ 155
Smoke
05 dec. / 19:19
€ 155
Onnosin
05 dec. / 19:17
€ 135
Smoke
05 dec. / 19:15
€ 125
mart123
05 dec. / 19:07
€ 115
Smoke
05 dec. / 19:06
€ 105
mart123
05 dec. / 19:06
€ 105
Smoke
05 dec. / 08:56
€ 95
tierenteynmosterd
03 dec. / 20:05
€ 85
ecgvn
26 nov. / 22:56
€ 75