Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime

Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!
Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Le Bonheur dans le crime kopen? Bied vanaf 26!
  • Felicien Rops (1833-1898)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1874
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
De afbeelding toont een ets, genaamd Le Bonheur dans le crime, van de Belgische kunstenaar Félicien Rops.
Het werk is gemaakt tussen 1882 en 1883.
Het is een illustratie voor het boek Les Diaboliques (1879) van Jules Barbey d'Aurevilly.
De techniek die is gebruikt is fotogravure met etsen.
Binnen België € 6,60
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80