Felicien Rops - Theatre '

Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!
Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!Felicien Rops - Theatre ' kopen? Bied vanaf 26!
  • Felicien Rops (1833-1898)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1874
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dit is een prent met de titel "Théâtre" van de Belgische kunstenaar Félicien Rops.
Het werk is een ets en aquatint, gemaakt rond 1870-1875.
Het toont een decoratief toneel, met een voorstelling in het midden en een druk publiek eronder.
De stijl is kenmerkend voor Rops' werk, met allegorische en vaak satirische elementen.
Binnen België € 6,60
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80