Fenneke van der Elst - Anemoontjes I

Fenneke van der Elst - Anemoontjes I kopen? Bied vanaf 40!
Fenneke van der Elst - Anemoontjes I kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Anemoontjes I kopen? Bied vanaf 40!Fenneke van der Elst - Anemoontjes I kopen? Bied vanaf 40!
  • Fenneke van der Elst (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 30
Gesigneerde zeefdruk, exemplaar 28/30. Mooi ingelijst in houten lijst op maat, werk zit achter een passepartout.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Fenneke van der Elst (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  karinkuik
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (3)
45 cm
45 cm
23 cm
23 cm