Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 25-4-2024 om 9:46 |
Eindtijd | 1-5-2024 om 19:26 |