Fenneke van der Elst - Zeefdruk - - Verkocht

Fenneke van der Elst - Zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Fenneke van der Elst - Zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 39!Fenneke van der Elst - Zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 39!Fenneke van der Elst - Zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Fenneke van der Elst (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1998. Titel: De Tafel. Nummer: 9/12. fmetingen blad: H55,5 x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat.Klein scheurtje aan rechter zijkant. Dit valt bij inlijsting onder de passepartout.

Fenneke van der Elst (1950)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:16-12-2017 om 16:41
Eindtijd:21-12-2017 om 20:41
lorenzetti
21 dec. / 20:03
€ 39