Ferdinand Vonck - Zonder titel

Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Ferdinand Vonck (1921-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1954
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage06/15
Prachtige kleurenets van Ferdinand Vonck.
Met de hand gesigneerd op slechts 15 ex.
Uit 1954

Ferdinand Vonck (1921-2010)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rex2205
FA. (3)

Lid sinds 2019
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
65 cm
Sluit over 2d 16u 5m 27s
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieAntwerpen, België
Starttijd:28-09-2022 om 00:21
Eindtijd:04-10-2022 om 19:18