Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst)

Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!Ferenc Gogos - Tuinen, gemengde techniek op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
  • Ferenc Gogos (1936-2011)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1991
TechniekAcryl
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Schilderijen Special > 350 euro special.
Zeer mooi, karakteristiek werk van Ferenc Gogos.  Gemengde techniek (acrylverf, zand, plextol) op doek, achterop gesigneerd, gedateerd (1991) en getiteld, in zeer mooie Paul Gehring lijst.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 77cm x 77cm (incl. lijst), 65cm x 65cm (doek)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald.  Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).

Ferenc Gogos (1936-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Rosser
3655 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)
77 cm
77 cm
65 cm
65 cm