Ferenc Gogos - Zonder titel (Zeer groot!!) - Verkocht

Ferenc Gogos - Zonder titel (Zeer groot!!) kopen? Bied vanaf 1000!

Ferenc Gogos - Zonder titel (Zeer groot!!) kopen? Bied vanaf 1000!Ferenc Gogos - Zonder titel (Zeer groot!!) kopen? Bied vanaf 1000!Ferenc Gogos - Zonder titel (Zeer groot!!) kopen? Bied vanaf 1000!Ferenc Gogos - Zonder titel (Zeer groot!!) kopen? Bied vanaf 1000!
  • Ferenc Gogos (1936-2011)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen276 x 220 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Groot, karakteristiek werk van Ferenc Gogos uit de jaren '90. Het betreft drie spaanplaat delen met een afmeting van in totaal 276 cm hoog en 220 cm breed. Het schilderij kan rechtstreeks op de muur worden geschroefd of op een raamwerk dat vervolgens aan de muur kan worden bevestigd. Er zijn een paar kleine beschadigingen aan de rand van de spaanplaat delen zoals u  kunt zien op de detailfoto's.
Het schilderij is door de schilder gemaakt in het huis waar het schilderij tot nu toe heeft gehangen.
Het is destijds samen met hem bevestigd op de muur en is er nu vanaf gehaald vanwege een verhuizing. De gaatjes aan de rand van het schilderij zijn van de schroeven waarmee het schilderij wordt bevestigd. Er zijn een paar kleine beschadigingen die u kunt terugvinden op de foto's, verder is het schilderij in goede conditie.