Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Vanaf de zijkant lijkt het papier iets een bolling te hebben. Niet storend of opvallend. Dit is vermoedelijk eenvoudig te verhelpen door het werk uit de lijst te halen en strakker in de lijst te plaatsen. Enkele lichte krasjes op de lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elburg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Elburg, Nederland |
Starttijd | 5-3-2022 om 13:35 |
Eindtijd | 17-3-2022 om 20:22 |