Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Finn Pedersen - aquarel op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Finn Pedersen (1944-2014)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
Lijst42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele  aquarel van de Deense neo CoBrA kunstenaar Finn Pedersen.

Handgesigneerd linksonderaan

Glazen lijst op de 2 foto wordt meegeleverd

Perfecte staat

Finn Pedersen (1944-2014)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
288 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
33 cm
42 cm
21 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-08-2022 om 15:41
Eindtijd:21-08-2022 om 09:51
ftheviss
20 aug. / 21:07
€ 200