Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterend werk van Finn Pederssen uit 1989 getiteld « red faces “. De verf is er rijkelijk op doek aangebracht. Pedersen heeft meerdere schilderijen met " gezichten" op gemaakt. Deze zijn zeer helder geschilderd.
Dit werk is ook groot en meet 100 x 80 cm. Het doek is op een houten lijst gespannen, en dit meet dan 102 x 82 cm.
Een waar MUSEUMSTUK!
Finn Pedersen wordt onder de neo-cobra ondergebracht omdat hij al reeds op jonge leeftijd nog heeft samen gewerkt met kunstenaars als Corneille en K. Appel.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
zowel het werk, als de houten baklijst zijn in uitmuntende conditie | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België |
Objectlocatie | Gent, België |
Starttijd | 29-11-2018 om 21:52 |
Eindtijd | 10-12-2018 om 19:05 |