14k gouden collier en hanger met parel en briljant geslepen diamant tot. 0.10ct.
Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 41 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van Finn Pedersen. Acryl op doek, ingelijst. Titel: Striden blaest(heel heel veel wind). Jaar: 1973. Afmetingen incl lijst: H44 x b47cm. Afmetingen werk: H39 x b41cm.
Finn Pedersen was één van de weinige Cobra-volgers, die ook daadwerkelijk met de Cobra-leden heeft geëxposeerd. In 1966 exposeerde hij samen met onder andere Karel Appel, Asger Jorn en Carl Henning Pedersen in Kopenhagen.
Dit olieverf is typisch voor de stijl waarvan we hem kennen. Heerlijk expressief geschilderde figuren, uitbundig kleurgebruik en dik opgezette verf.
Het werk is achterop gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzending: Het werk kan met Postnl worden verzonden of per koerier.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk verkeert in goede conditie en is passend gelijst. Het geheel kan zo aan de muur! | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| ||
Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 5-10-2019 om 20:43 |
Eindtijd | 13-10-2019 om 22:03 |