Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20

Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!
Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!Floris Jespers - De Tuineman -ETS - 1/20 kopen? Bied vanaf 195!
  • Floris Jespers (1889-1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Drager Japans Papier
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1 van 20
FLORIS JESPERS
"De Tuineman"

ETS
Kleine oplage, hier nummer 1 van 20

Simili Japon papier
In potlood genummerd en handgesigneerd door de kunstenaar
Netjes ingelijst, werk achter glas
Werk en lijst in goede conditie
Bekijk de foto's voor de beschrijving en de staat van het aanbod.
Nog vragen? Gebruik de knop "Vraag de verkoper"

Word verzonden, zeer degelijk verpakt met track and trace.
Evenwel kan dit werk ook worden opgehaald.
Werk volgens levensloop in perfecte staat
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50

Floris Jespers (1889-1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  JanDH
Lid sinds 2025
3 verkochte items
Alle items (5)
34 cm
44 cm
13 cm
18 cm