Simili Japon papier
In potlood genummerd en handgesigneerd door de kunstenaar
Netjes ingelijst, werk achter glas Werk en lijst in goede conditie
Bekijk de foto's voor de beschrijving en de staat van het aanbod.
Nog vragen? Gebruik de knop "Vraag de verkoper"
Word verzonden, zeer degelijk verpakt met track and trace. Evenwel kan dit werk ook worden opgehaald.
Zeer Goed
Werk volgens levensloop in perfecte staat
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,50
€ 21,50