Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood

Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood kopen? Bied vanaf 150!Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood kopen? Bied vanaf 150!Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood kopen? Bied vanaf 150!Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood kopen? Bied vanaf 150!Floris Jespers - Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  vlart
FA. (1)

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Floris Jespers (1889-1965)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen9.9 cm x 7.4 cm (h x b)
Lijst32.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/100
Jespers Floris "Arlequin amoureux (of Jonge clown)" ets - getekend in potlood - ex 25/100 Heel typische ets van Floris Jespers met 1 van zijn geliefde thema's nl. harlekijnen. Deze ingelijste ets is in goede staat, getekend en getiteld in potlood en genummerd 25/100. Afgebeeld en vermeld in de oeuvrecataloog van de etsen door Griet Lebeer onder nr 13 op p. 60 Afmetingen kader : 32,5 x 25,5 cm - afmetingen ets : 9,9 x 7,4 cm

Deze ingelijste ets is in goede staat, getekend en getiteld in potlood en genummerd 25/100.

Floris Jespers (1889-1965)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  vlart
FA. (1)

Lid sinds 2020
2 verkochte items
25.5 cm
32.5 cm
7.4 cm
9.9 cm

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 13:32
Eindtijd:29-01-2021 om 00:49

Biedingen (1):

kunzoe
28 jan. / 21:33
€ 125