Floris Jespers - tekening: boot bij bergen - Verkocht

Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!
Tekening / Aquarel

Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!
  • Floris Jespers (1889-1965)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Realistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 32.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tekening (krijt/potlood) van Floris Jespers. Het werk is rechtsonder gesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Floris Jespers (1889-1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
7654 verkochte items
Alle items (874)
37 cm
32.5 cm
20 cm
14 cm