Floris Jespers - tekening: boot bij bergen - Verkocht

Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!
Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!Floris Jespers - tekening: boot bij bergen kopen? Bied vanaf 175!
  • Floris Jespers (1889-1965)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
Lijst32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening (krijt/potlood) van Floris Jespers. Het werk is rechtsonder gesigneerd.

Floris Jespers (1889-1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5585 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
37 cm
32.5 cm
20 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:05-06-2019 om 21:18
Eindtijd:12-06-2019 om 20:39
patrik
12 jun. / 08:54
€ 175