Floris Jespers - Verliefden

Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!
Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!Floris Jespers - Verliefden kopen? Bied vanaf 120!
  • Floris Jespers (1889-1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 9 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/20
Gesigneerd onderaan links op de plaat
Blad in omslag in passe-partout (nr.4)
Vermoedelijk blad uit een reeks in een oplage van 20 exempl.
Verdere informatie onbekend
Op de omslag aan de achterkant van de ets zijn 2 kleine bruinachtige vlekjes die lichtjes zichtbaar zijn aan de voorzijde van de ets, net boven het oog van de naakte vrouwenfiguur en aan de vlag van het bootje dat zich het verst verwijderd heeft van de oever
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wondelgem, België
Binnen België € 5,90