Floris Meydam - Leerdam - Dikwandige vaas

Floris Meydam - Leerdam - Dikwandige vaas kopen? Bied vanaf 20!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Floris Meydam - Leerdam - Dikwandige vaas kopen? Bied vanaf 20!Floris Meydam - Leerdam - Dikwandige vaas kopen? Bied vanaf 20!Floris Meydam - Leerdam - Dikwandige vaas kopen? Bied vanaf 20!Floris Meydam - Leerdam - Dikwandige vaas kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

304 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Floris Meydam (1919-2011)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlDutch Design
Afmetingen16 cm x 8.5 cm (h x b)
Gewicht1120 gram
GemerktOngemerkt
Dikwandige vaas van Floris Meydam voor Leerdam Glasfabriek, i.o.v. toenmalige vakbond Algemene Bond Mercurius, ca. 1970.
Hoogte 16 cm, max. doorsnede 8,5 cm, gewicht 1120.
Lichte gebruikssporen, enkele niet storende krasjes op achterkant.
Geen grote gebreken.

ConditieRedelijk

gebruikssporen

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2021 om 15:51
Eindtijd:29-01-2021 om 21:48

Biedingen (1):

Ruudkamphuis
29 jan. / 21:29
€ 20