Floris Meydam - Unica vaas AF 773

Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Unica vaas AF 773 kopen? Bied vanaf 100!
  • Floris Meydam (1919-2011)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Art Deco
Afmetingen 26 x 9 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Unica vaas Leerdam Meydam AF 733 gesigneerd

Breedte 9 cm onder  en 8 cm boven

En Breedte 6,5 en 3,5 boven

Fraaie conditie

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Monster, Nederland
Binnen Nederland € 10,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00