Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27.5 x 25.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61.5 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15 |
Folly (Follie) Miedema (1943 Leeuwarden)
Ets/ aquatint 1/15 (27,5 x 25,5 cm) 1987
Ingelijst, buitenmaat lijst 61,5 x 52 cm
Titel: Setting the woods on fire
Gesigneerd, getiteld en gedateerd onder
Provenance: Gemeente Maastricht, Dienst Sociale Zaken
Het werk van Folly Miedema is onder andere opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum.
Weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Combineren alleen indien kavels binnen drie dagen van elkaar aflopen.
Zie mijn andere advertenties en de laatste foto voor nog twee werken van Miedema
I.v.m. het gewicht bij aankoop van de drie werken samen enkel verzending in Nederland, of verhoogde verzendkosten indien van toepassing naar het buitenland. Het werk wordt aangetekend verzonden.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter