Fons Franken - De Siamees

Fons Franken - De Siamees kopen? Bied vanaf 80!
Fons Franken - De Siamees kopen? Bied vanaf 80!Fons Franken - De Siamees kopen? Bied vanaf 80!Fons Franken - De Siamees kopen? Bied vanaf 80!
  • Fons Franken (1919)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Ets
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 5/25
Ronde ets achter een passe-partout. Door veroudering is de passe-partout enigszins verkleurd
Passe-partout is verkleurd op de plaats van de tape in de hoeken
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aagtekerke, Nederland

Fons Franken (1919)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  anairda55
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
60 cm
60 cm