Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75.5 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Ziet er goed uit, zie foto's Lijst in prima staat, vrijwel zonder beschadigingen. Paar hele kleine losse stukjes verf ontbreken. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 20-4-2023 om 22:44 |
Eindtijd | 4-5-2023 om 21:56 |
Objectlocatie | Groningen, Nederland |