Francis Bott - Zeefdruk - Verkocht

Francis Bott - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Francis Bott - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Francis Bott - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Francis Bott - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Francis Bott - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Francis Bott (1904-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.8 cm x 34.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van de Duitse kunstenaar Francis Bott, gesigneerd in potlood.

verzending tussen twee platen, 8,25 euro, aangetekend 9,95

zie https://de.wikipedia.org/wiki/Francis_Bott

Francis Bott (1904-1998)

Duits Duits

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
34.8 cm
49.8 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2020 om 13:19
Eindtijd:17-01-2020 om 20:53
ooteboe
07 jan. / 19:50
€ 40