Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Francis Hoogland (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
Lijst80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/100
Mooie houtdruk van Francis Hoogland.

Bij ingelijst werk of werk in Passe-partout: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Op het glas zitten een krasje, maar het werk zelf is nog helemaal goed.

Francis Hoogland (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (333 )

Lid sinds 2010
47125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (730)
65 cm
80 cm
32 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-09-2022 om 14:39
Eindtijd:08-10-2022 om 20:09
EsdeBee
07 okt. / 13:32
€ 35