Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 - Verkocht

Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!
Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!Francky Cane - Gesigneerde linodruk - 1993 - 69/250 kopen? Bied vanaf 55!
  • Francky Cane (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage69/250

Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)

Op handgeschept papier 'Zerkall'

Genummerd en gesigneerd in potlood

Oplage: 69/250

Afmetingen: 20,5 x 29,5 cm

In perfecte staat

Francky Cane (1961)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
FA. (34)

765 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
20.5 cm
29.5 cm
Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:14-05-2019 om 18:16
Eindtijd:27-05-2019 om 18:58
nelderweduwen68
27 mei / 18:44
€ 89