Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 20.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 69/250 |
Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)
Op handgeschept papier 'Zerkall'
Genummerd en gesigneerd in potlood
Oplage: 69/250
Afmetingen: 20,5 x 29,5 cm
In perfecte staat
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 14-5-2019 om 18:16 |
Eindtijd | 27-5-2019 om 18:58 |