Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 - Verkocht

Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!
Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!Francky Cane - Linosnede uit 2002 - Gesigneerd - 60/150 kopen? Bied vanaf 45!
  • Francky Cane (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)

Genummerd en gesigneerd in potlood

Oplage: 60/150

Afmetingen: 29 x 20 cm

In perfecte staat

Bijgeleverd een mapje met info over deze kunstenaar.

Francky Cane (1961)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
FA. (34)

765 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
20 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2020 om 08:44
Eindtijd:31-01-2020 om 19:20
Judit
31 jan. / 18:57
€ 45