Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Mooie linosnede van Jacky Cane (1961)
Genummerd en gesigneerd in potlood
Oplage: 60/150
Afmetingen: 29 x 20 cm
In perfecte staat
Bijgeleverd een mapje met info over deze kunstenaar.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 17-1-2020 om 8:44 |
Eindtijd | 31-1-2020 om 19:20 |