Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 295 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Farblithographie | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kirchheim a.d.w., Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Kirchheim a.d.W., Duitsland |
Starttijd | 25-8-2021 om 12:34 |
Eindtijd | 7-9-2021 om 22:24 |