Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleurenets van Frank Eweg, uit De Witte Chrysant. In mooie stemmige houten lijst met museumglas. Zeer kleine oplage. Dit is 4/7. Handgesigneerd. Bladgrootte: 19,5 x 28,5 cm. Ets: 7,5 x 11,3 cm. Incl. lijst 29,5 x 29,5 cm.
Starttijd | 12-11-2016 om 10:37 |
Eindtijd | 17-11-2016 om 10:37 |