Frank Lengvenius - Doordringen

Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!
Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Doordringen kopen? Bied vanaf 45!
  • Frank Lengvenius (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Karakteristiek, helder en kleurrijk werk van Frank Lengvenius (Brunssum 1952), schilder. Dit is nummer 18 uit een oplage van 100.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Frank Lengvenius (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Djipfries
Lid sinds 2024
37 verkochte items
Alle items (18)
50 cm
68 cm